DEPİLASYON

 

İstenmeyen Tüylerden Kurtulmanın En Sağlıklı Yolu


Depilasyon cildin tüylerden arındırılması işlemidir ve kıl kökleri zarar görmez. Sir ağda ise çam reçinesinden üretilen doğal bir depilasyon yöntemidir.

BULABİLECEĞİNİZİN EN İYİSİ


KİŞİYE ÖZEL


Konserve ve kartuş sir ağdalari size özel açıp, isminize etiketledikten sonra bir sonraki randevunuzda kullanmak üzere saklıyoruz. İşlem sırasında ağda dışında da kullanılan tüm malzemeler tek kullanımlık olup sadece size açılmaktadır. Bu sayede maksimum hijyen sağlayıp bulaşıcı hastalık riskini minimize ediyoruz. Siz de panik ataklar yaşamadan gönül rahatlığıyla tüylerinizden kurtuluyorsunuz.


KESİN SONUÇ


Sir ağda, başka hiçbir tekniğin kesin olarak çözemediği istenmeyen tüy sorununu düzenli uygulamada ortadan kaldıran en etkili ve en sağlıklı yöntemdir. Epilasyonların, şeker ağdalarının veya tıraş bıçaklarının azaltmak yerine artırmasına karışılık, sir ağda hem sağlıklıdır hem de kıl köklerini beslemez, zayıflatır.


DOĞRU TEKNİK


Depilasyon, uzman estetisyenler tarafından, doğru teknik ile uygulanmalı ve müşteriye sonsuz memnuniyet verirken sağlığını da amaçlamalıdır. Batık oluşumu, kıl kökü iltihapları ve deri tahrişleri gibi rahatsızlıklar, eğitimsiz kişilerce yapılan depilasyonda sıklıkla görülmektedir. Palmira'da uzman estetisyenlerimizle, doğru teknikler ve ağda öncesi ve sonrası bakımlarla, sizi doğru ve sağlıklı depilasyon ile buluşturuyoruz.

KENDİNİZE RAHATLAMAK, GEVŞEMEK VE BAKIMLI OLMAK İÇİN VAKİT AYIRIN
RANDEVUNUZU HEMEN ALIN!