Kimiz, ne yaparız, neden farklıyız....Kadınlara Özel

Uzman Elinden


Samimi Hizmet

Güvenilir Ürünler


Palmira Güzellik Salonu'nu İstanbul Ataşehir'de 2006'da kurduğumuz ilk günden beri sadece kadınlara hizmet anlayışımızla çalışmaktayız. Kullandığımız her ürüne ve her tekniğe en üst düzeyde önem vererek %100 müşteri memnuniyetini amaçlıyoruz.

Palmira'da kullanılan ve satışı yapılan her ürün kendi alanı için gerekli tüm klinik testlerden geçmiştir ve bizim uzman seçiciliğimizle size ulaşmaktadır. İşimizi en dürüst ve en doğru şekilde yapmayı kendimize ilke edinerek sizlere çözümler ulaştırmaktayız.

Hizmetlerimizdeki bakış açımız önce bizim mennun olmamız yönündedir. Size sunacağımız hizmetleri kendimiz denemeden, güvenle ve zevkle almadan asla sizlerle buluşturmamaktayız..

İşimizin sadece doğru ürünler ve doğru hizmetle bitmediğini çok iyi bilerek, Palmira'da kendinizi evinizdeki kadar rahat hissetmeniz ve hep samimiyet bulmanız için elimizden geleni yapmaktayız.

UZMANLARIMIZ

Ayşe Evmez

Estetisyen


1998 yılında Tual Estetisyenlik Kursu'ndan uzman estetisyen sıfatıyla mezun olmuştur. Masaj, depilasyon ve cilt bakımı konularında uzmanlaşmış, çeşitli eğitimlerle uzmanlığını geliştirmiştir.

2006 yılında Palmira Güzellik Salonu'nu kurarak işletmeciliğini ve uzmanlığını üstlenmiştir.

Gülce Evmez Ellidokuzoğlu

Gıda Mühendisi, Makyaj ve El-Ayak Sağlığı Uzmanı


2012 yılında Jessica El, Ayak ve Tırnak Tedavi markasının eğitimlerini tırnak uzmanı olarak bitirmiştir.

El-ayak sağlığı, tırnak tedavileri ve kaş tasarımı üzerine hizmet vermektedir.

KENDİNİZE RAHATLAMAK, GEVŞEMEK VE BAKIMLI OLMAK İÇİN VAKİT AYIRIN
RANDEVUNUZU HEMEN ALIN!

MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARIHizmeti de sohbeti de çok güzel olan bir yer. İlk deneyimlerimi yaşadığım ve yıllardır gittiğim bir mekan. Çok samimi ve rahat bir ortam. Herkese tavsiye ederim.

(17 yaşında)

Ece... ...n

Güzellik salonu çok temiz ve bakımlı. Yapılan her işlem hijyene çok dikkat edilerek yapılıyor. Manikür pedikür için herkese yıkanmış temizlenmiş tırnak makasları/törpüler vs. kullanılıyor. Ağda kişiye özel olarak ayrılıyor ve dolapta ayrı saklanıyor. Dediğim gibi kesinlikle hijyene ve temizliğe çok önem veriliyor. Çalışanlar da çok saygılı ve güleryüzlü. Her şeyiyle memnun kaldığım bir güzellik salonudur Palmira ve herkese de gitmelerini tavsiye ederim.

(14 yaşında)

Dur... ...n

Her zamanki gibi çok memnun ayrıldım :)

Ada... ...kGüzellik salonu diye geçebilir ama evinizde gibi hissediyorsunuz dünyadaki en tatlı insanlar çalışıyor güler yüzleri size enerji veriyor.

Büş... ...i

5 yıldır kurduğumuz bu güzel bağ, sevgili Ayşe Teyzemin ve Hasret Ablamın titizliği... İyi ki Palmira dedirten en büyük neden! 12 yaşında yollarımızın kesişmesiyle tanıştığım Palmira Güzellik Salonu için kuşkusuz iyi ki diyorum. Cilt bakımı, manikür, masaj her konuda titizler, tabii başarıları da cabası. Tek kullanımlık manikür setleri, kişiye özel ağdalar kesinlikle çok temiz bir hizmet...

Doğ... ...ı

Her zamanki gibi muazzam.

Baş... ...u

Instagram'dayız

Maskaralar, yoga, sağlıklı beslenme, evde cilt bakımı, ojeler ve daha neler neler...
Instagram'da hepsiyle ilgili fikrimiz var.

KENDİNİZE RAHATLAMAK, GEVŞEMEK VE BAKIMLI OLMAK İÇİN VAKİT AYIRIN
RANDEVUNUZU HEMEN ALIN!